Vitajte môžete sa Prihlásiť alebo si Vytvoriť konto
Kategórie
Kategórie

POMOC CEZ VZDIALENÚ OBRAZOVKU
podpora iba pre registrované firmy

Skryť

IP kamery

 

Nová unikátna kompresia HikVision s optimalizáciou pre bezpečnostný dohľad:

 

 

 

·         Zohľadňuje statické a nemenné informácie na pozadí

·         Obmedzenie počtu pohybujúcich sa objektov

·         Zaostrenie hlavne na meniace sa scény

·         Zvýšená kvalita obrazu očistená od rušenia vhodná pre nonstop dohľad

 

Minimalizácia dátového toku

Kompresia H.265+ extrémne znižuje dátový tok (zmenšenie veľkosti súborov oproti H.264 o 83,7% a oproti H.265 o 66,8% ) a vďaka tomu môžete bez problémov pracovať v sieti nie len s 2, 3 alebo 5MPx kamerami ale dokonca aj s 8 MPx kamerami.

Keď je svetla príliš veľa alebo príliš málo

Vysoké rozlíšenie nie je vždy zárukou dobrého obrazu v meniacich sa podmienkach osvetlenia, vysokého kontrastu alebo naopak svetelného deficitu. Z týchto dôvodov sú všetky kamery série EASY 3.0 vybavené funkciou hardwarového WDR 120 dB a na viac  niektoré z 2 a 3 MPx modelov kamier sú vybavené technológiou DarkFighter, ktorá ponúka excelentný farebný obraz pri zlých svetelných podmienkach.

Chytrejšie kamery

  • Detekcia prekročenia línie – možnosť nadefinovať až 4  virtuálne línie
  • Detekcia narušenia alebo opustenia oblasti – možnosť nadefinovať až 4  virtuálne oblasti
  • Detekcia odstráneného predmetu – systém stráži predmety v nadefinovanej oblasti
  • Detekcia zanechaného predmetu – systém stráži zanechanie predmetu v nadefinovanej oblasti
  • Detekcia tváre – systém rozpozná tvár v pohľade a vyvolá poplachový stav

Jedná sa o nasledovné modely kamier: 

DS2CD2025FWDI, DS2CD2035FWDI, DS2CD2055FWDI, DS2CD2085FWDI, DS2CD2125FWDI, DS2CD2135FWDI, DS2CD2155FWDI, DS2CD2185FWDI, DS2CD2325FWDI, DS2CD2335FWDI, DS2CD2355FWDI, DS2CD2355FWDI, DS2CD2425FWDI, DS2CD2435FWDI, DS2CD2455FWDI, DS2CD2485FWDI, DS2CD2425FWDIW, DS2CD2435FWDIW, DS2CD2455FWDIW, DS2CD2485FWDIW, DS2CD2525FWDI, DS2CD2535FWDI, DS2CD2555FWDI, DS2CD2555FWDI, DS2CD2525FWDIW, DS2CD2535FWDIW, DS2CD2555FWDIW, DS2CD2585FWDIW, DS2CD2635FWDIZ, DS2CD2635FWDIZ, DS2CD2655FWDIZ, DS2CD2655FWDIZ, DS2CD2725FWDIZ, DS2CD2735FWDIZ, DS2CD2755FWDIZ, DS2CD2785FWDIZ, DS2CD2T25FWDI5, DS2CD2T25FWDI8, DS2CD2T35FWDI5, DS2CD2T35FWDI8, DS2CD2T55FWDI5, DS2CD2T55FWDI8, DS2CD2T85FWDI5, DS2CD2T85FWDI8

Podľa názvu
Produktov na stranu:
Zobrazenie riadok Zobrazenie moduly

EXPD1012AT PoE splitter 802.AT, DC12V/24W, 100m, 10/100Mbps 2259

PoE splitter 802.AT, DC12V/24W, 100m, 10/100Mbps

EXSFPMM SFP modul multi mod, 850nm, 550m 2267

SFP modul multi mod, 850nm, 550m, vysielací optomodul pre optické siete

EXSFPSM SFP modul, single mod, 1310nm, 10km 2266

SFP modul, single mod, 1310nm, 10km, vysielací optomodul pre optické siete

EXPSE803 PoE Injector, 10/100M IEEE802.3af,15.4W 695

EXPSE803 PoE Injector, 10/100M IEEE802.3af,15.4W

RTN12 Bezdrôtový Router 4 x RJ45 porty 10/100 BaseT pre LAN 1086

RTN12 Bezdrôtový Router 4 x RJ45 porty 10/100 BaseT pre LAN

EXPSE802G PoE Injector, Gigabit IEEE802.3at,30W 697

EXPSE802G PoE Injector, 1 Gigabit IEEE802.3at,30W

EX5416PS 5port 4xPOE switch 691

EX5416PS 5portovy 4xPOE switch

DS1H05T prenos Ethernet po koaxiali 500m, vysielac 352

Vysielac - prenos Ethernet po koaxiali 500m,

DS1H05R prenos Ethernet po koaxiali 500m, prijimac 353

Prijimac DS1H05R prenos Ethernet po koaxiali 500m,

DS2CD2010I 1,3MPx IP komp. kamera, obj.6mm, IR 30m, 2052

DS2CD2010I 1,3MPx IP komp. kamera, obj.6mm, IR 30m,