Vitajte môžete sa Prihlásiť alebo si Vytvoriť konto
PRODUKTY
PRODUKTY

POMOC CEZ VZDIALENÚ OBRAZOVKU
podpora iba pre registrované firmy

Siete

Podľa názvu
Produktov na stranu:
Zobrazenie riadok Zobrazenie moduly
Novinka

DS-3E0105D-E 4-portovy IT switch 4842

Mini Switch, 5x 10/100 Mbps RJ45

EXPD1012AT PoE splitter 802.AT, DC12V/24W, 100m, 10/100Mbps 2259

PoE splitter 802.AT, DC12V/24W, 100m, 10/100Mbps
Novinka

TL-POE150S PoE Injector, 1× Gigabit PoE Port, 802.3af 5040

TP Link TL-POE150S gigabit PoE Injector, plug and play, max15.4W

EXSFPMM SFP modul multi mod, 850nm, 550m 2267

SFP modul multi mod, 850nm, 550m, vysielací optomodul pre optické siete

EXPoE24V1A PoE 24V/1A 4539

PoE 24V/1A pre IP videotelefony HikVision

EXPSE803 PoE Injector, 10/100M IEEE802.3af,15.4W 695

EXPSE803 PoE Injector, 10/100M IEEE802.3af,15.4W
Novinka

TL-POE160S PoE+ Injector, 1× Gigabit PoE Port, 802.3at/af 5039

TP Link TL-POE160S gigabit PoE Injector, plug and play, max30W

EXSFPSM SFP modul, single mod, 1310nm, 10km 2266

SFP modul, single mod, 1310nm, 10km, vysielací optomodul pre optické siete