Vitajte môžete sa Prihlásiť alebo si Vytvoriť konto
Kategórie
Kategórie

POMOC CEZ VZDIALENÚ OBRAZOVKU
podpora iba pre registrované firmy

Siete

Podľa názvu
Produktov na stranu:
Zobrazenie riadok Zobrazenie moduly

EXPD1012AT PoE splitter 802.AT, DC12V/24W, 100m, 10/100Mbps 2259

PoE splitter 802.AT, DC12V/24W, 100m, 10/100Mbps

EXSFPMM SFP modul multi mod, 850nm, 550m 2267

SFP modul multi mod, 850nm, 550m, vysielací optomodul pre optické siete

EXPSE803 PoE Injector, 10/100M IEEE802.3af,15.4W 695

EXPSE803 PoE Injector, 10/100M IEEE802.3af,15.4W

EXSFPSM SFP modul, single mod, 1310nm, 10km 2266

SFP modul, single mod, 1310nm, 10km, vysielací optomodul pre optické siete

EXPSE802G PoE Injector, Gigabit IEEE802.3at,30W 697

EXPSE802G PoE Injector, 1 Gigabit IEEE802.3at,30W

RTN12 Bezdrôtový Router 4 x RJ45 porty 10/100 BaseT pre LAN 1086

RTN12 Bezdrôtový Router 4 x RJ45 porty 10/100 BaseT pre LAN

EXPE2301 PoE Extender, 100m, 802.3at 25,5W 998

EXPSE803 PoE Injector, 10/100M IEEE802.3af,15.4W
Novinka

DS-3E0106HP-E 6-portový 10/100Mb 4x PoE + 2x uplink switch 4225

6 KV ochrana pre PoE porty, PoE správa napájania, Dual Uplink

EXPSE5416E 5port 4xPoEswitch, 802.3af, 15.4W, 10/100Mbps 2260

4xPoEswitch + 1 x up/link porty , 802.3af, 15.4W, 10/100Mbps
Novinka

DS-3WF01C-2N/O vonkajsi 2,4GHz prenos na 3km 4280

150 Mbps 802.11n, Pasívny zdroj PoE pre ľahkú inštaláciu, zisk antény 12 dBi